Ako myslením zmeniť frekvencie tela

Všetko sa začína v mysli alebo Zákon Rezonancie

Naše každodenné nálady a emócie sa odvíjajú od toho načo myslíme. Čo vpúšťame do našej mysle. Čím sa zaoberáme, to vytvára náš skrytý príbeh. Príbeh nového dňa, nových vnemov a skúseností. Ak sa zaoberáme strachom, seba ľútosťou, hnevom, či komplexmi, to všetko tvorí vibrácie našej existencie a vytvorí tak skutočnú realitu. Pritiahneme k sebe presne to, čo vysielame do okolia. Ono na nás reaguje, napája sa na nás v tom, s čím s nami rezonuje. Vytvoríme pre seba prítomnosť takú, akú sme predtým stvorili vo svojej mysli.

Ako zmeniť svoj uhol pohľadu? Ak na staré vzorce chovania aplikujeme novú reakciu, inú ako tú „zo zvyku“. Tak meníme svoju prítomnosť. Budúcnosť ani minulosť neexistuje, je iba „teraz a tu“.  Sme tu len my, so svojimi myšlienkami, citmi a príbehmi. Môžeme sa na všetko dívať ako na problém, alebo ako na príležitosť. Môžeme nechať obrazy vo svojej mysli formovať médiami či verejnou mienkou a vpúšťať do svojej mysle všetko bez cenzúry kritického uvažovania. Alebo môžeme zacieliť pozornosť len k podstatnému, len k tomu, čo nás robí šťastnými, na čo sa vnútorne dokážeme usmiať. Hľadíme vnútorným zrakom len na to, po čom túžime a odrazy našich snov hľadáme v okolí. Mozgu tak dovolíme aby realizoval schopnosť  doviesť nás k nášmu cieľu a k všetkým odpovediam podľa kognitívnych máp ukrytých v našom nevedomí.

Všetko sa začína pri slove. Nekonečné diskusie o tom, čo by bolo, keby…nevedú nikam. Energiu vytvoríme len tak, keď ju zacielime. Čomu venujeme pozornosť, to rastie. Každá naša myšlienka, každé slovo nesie so sebou následok. Nemyslime si, že si môžeme svoju hlavu zapratať kadečím, rozprávať bez cenzúry a očakávať, že nás to neovplyvní. Frekvencie nášho tela sa menia podľa toho, čím sa zaoberáme. Jeho rezonancia utvára našu prítomnosť. A len na tieto frekvencie reaguje naše okolie a prispôsobuje sa im.

Ak využijeme to, čo nám je najprirodzenejšie, hudbu a zvuky, spev a vibrácie hlasu na usmernenie našich myšlienok a upokojenie nášho ducha, budeme na dobrej ceste zmeniť svoje myslenie, a zmeniť zastarané vzorce chovania. Viac o tom sa dočítate v pokračovaní môjho e-booku v Programe Zdravého životného štýlu Hormonálnej jógy a cvičenia Pilates. K téme vás navedie e- book zdarma, stiahnete ho tu!

Nezdá sa Vám, že na nešťastných sa valí ešte viac smoly a šťastní sú ešte radostnejší? Takto funguje zákon rezonancie. To, čo stretávame v prítomnosti je len to, čo sme včera vytvorili v našej mysli. To, čo vidíme dnes je presne to, na čo sme svoju pozornosť upriamili už včera.

Ak budeme donekonečna iba riešiť a sťažovať sa a popisovať, docielime len to, že zacielime svoju pozornosť na to nepodsatné a posilníme to. A ono sa nám to v kolobehu vráti. Dokedy? Kým nezmeníme vzore. Na skutočnosti, ktoré sa majú tendenciu v našom živote opakovať zareagujme novým spôsobom a zmeníme tak nastavený vzorec. Emočný náboj starého vzorca sa oslabí a otvoria sa nové možnosti.

Svet je len taký aký sme ho schopní vidieť. Prítomnosť je len taká, akú si ju v predošlom dni vysnívame. Vyrastie len to, čomu sa venujeme. Predpokladom šťastia je šťastne myslieť! 

Nie je šťastie, láska a dobro to, za čo sa oplatí namáhať? Dívajme sa na dobro a pritiahneme dobro, otvorme oči pre krásu a vytvoríme krásu. Usmievajme sa a budeme šťastní!

Štítky:
Marcela Gaľová
Milujem šport a oblasť osobného sebarozvoja. Ponúkam Vám jednoduchý Program Zdravého životného štýlu a Hormonálnej jogy, ktorý zmení Váš život a pomôže znovuzískať stratenú rovnováhu, zdravie a vitalitu! Viac o mne sa dozviete tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Kategórie
  • Hormonal yoga E-Book free

    Download Introduction to the Healthy Lifestyle – Hormonal yoga with Pilates features for women, the instruction of exercise sequence with different options. I wish you all a lot of success. Namaste!

  • Najnovšie články
  • Objavte krásu programu Hormonálnej jógy s cvičením Pilates

    Vykročte smerom k Zdravému Životného štýlu Načerpajte inšpiráciu a zacvičte si! Stiahnite si E-Book zdarma a zažite úžasnú zmenu plnú vitality a zdravia