Rozhodi sa – Byť šťastný!

Predpokladom šťastia je šťastne myslieť

Ako vo svojom vnútri zmýšľaš takým sa stávaš, takým si. Pre pocit šťastia sa musíš rozhodnúť. Musíš sa naučiť šťastne myslieť, šťastne a aktívne.

Vždy sa nájde niekto, kto popiera, že nás naše šťastné myšlienky môžu urobiť šťastnými. Zahltí tvoju myseľ problémami a znefunkční ju. Skutočné problémy nezľahčujeme, len tvrdíme, že ak nie je niečo v poriadku môže byť životná sila a prežívanie šťastia podporená pozitívnym myslením.Ako sa o svojom stave vyjadríš vo svojom vnútri, tak to na teba bude pôsobiť a tak to bude pôsobiť aj na tvoje okolie.

Ak sa chceš cítiť šťastne, skús odpovedať na otázku „ako sa máš?“ – „mám sa fantasticky, som šťastný“.

Mnohé okolnosti ťa často nútia zamyslieť sa, či ťa každodenný stres nevedie do slepej uličky. Ako narastajú problémy, tak sa pýtaš po zmysle života a realite šťastia. Ak sa niečo má zmeniť, začať sa to musí u teba.

Keď sa J.Lenona pýtali ako malého chlapca čím chce byť keď vyrastie? Odpovedal: „chcem byť šťastný“. Povedali mu, že nepochopil otázku. Ale to skôr oni nepochopili život!

 

Marcela Gaľová
Milujem šport a oblasť osobného sebarozvoja. Ponúkam Vám jednoduchý Program Zdravého životného štýlu a Hormonálnej jogy, ktorý zmení Váš život a pomôže znovuzískať stratenú rovnováhu, zdravie a vitalitu! Viac o mne sa dozviete tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Kategórie
  • Hormonal yoga E-Book free

    Download Introduction to the Healthy Lifestyle – Hormonal yoga with Pilates features for women, the instruction of exercise sequence with different options. I wish you all a lot of success. Namaste!

  • Najnovšie články
  • Objavte krásu programu Hormonálnej jógy s cvičením Pilates

    Vykročte smerom k Zdravému Životného štýlu Načerpajte inšpiráciu a zacvičte si! Stiahnite si E-Book zdarma a zažite úžasnú zmenu plnú vitality a zdravia