Objednávka e-Booku

Program Zdravého životného štýlu - Hormonálnej jógy a cvičenia Pilates

 

 • Kniha verzus seminár
  Hovorí sa, že ani najlepšia kniha nenahradí živú skúsenosť. No knihy sa predsa píšu. Táto je odpoveďou na časté prosby mojich klientov, s ktorými pravidelne cvičím. Seminár Hormonálnej jogy vás v zahraničí môže stáť od 500 do 1000 eur. U nás na Slovensku za jedno až dvoj dňový kurz zaplatíte asi 130 eur. Viem, že kniha úplne nenahradí osobný prístup trénerky. Môže však veľmi pomôcť tým, ktorí si z časových, alebo iných príčin nemôžu dovoliť absolvovať celý seminár u mňa v štúdiu. Verím, že pomôže aj vám!
 • Hormonálna jóga s prvkami Pilates pre ženy
  V programe pre ženy sa používajú prvky z rôznych smerov jógy, účinne pôsobiace na činnosť vaječníkov, štítnej žľazy, hypofýzy, nadobličiek a pomáhajú telu reaktivovať tvorbu vlastných hormónov. Cvičenie je tak účinnou alternatívnou terapiou k hormonálnej liečbe pri diagnózach neplodnosti, polycystických vaječníkov, myómov, chronických vaginálnych infekcií, polypov...Program je určený aj ako prevencia u zdravých žien po 35 roku života, alebo pre ženy v menopauze na zmiernenie jej nepríjemných symptómov.
 • Hormonálna jóga s prvkami Pilates pre mužov
  Verzia pre mužov je špecificky upravená. Hlavným cieľom tohto cvičenia je odstránenie nepríjemných symptómov, andropauzy, syndrómu vyhorenia, depresijných nálad, nespavosti, nechuti na sex. Cvičenie zvyšuje hladinu hormónov v tele a tak účinne pôsobí na zvýšenie výkonnosti aj ako účinná prevencia u mladých mužov. Okrem posilnenia svalov, zlepšuje celkovú kondíciu a odstraňuje stres a bolesti chrbta.
 • Chcem svoju verziu e-Booku
  Ak ste si vybrali svoju verziu e-booku, vyplňte pozorne jeden z nasledujúcich formulárov s konkrétnou verziou pre ženy/pre mužov. Som presvedčená, že ak dodržíte inštrukcie popísané v manuáloch jednotlivých verzií, v technickom prevedení, v poradí a intenzite ako odporúčam, výsledky v podobe upravenia hormonálneho profilu sa dostavia najneskôr do 3 mesiacov. Prajem vám príjemné cvičenie a hlavne veľa zdravia!
 • Prečo Hormonálna jóga?
  Pretože program Zdravého životného štýlu - Hormonálnej jógy a cvičenia Pilates je jednoduchý a dostupný v základných krokoch, pre ženy aj mužov všetkých vekových kategórii a fitness kondície. Je zostavený tak, že samotné cvičenie vám denne zaberie 15 - 20 min vášho času a účinok bude trvať celý deň. Absolvovať ho môže aj začiatočník aj pokročilý športovec. Nepotrebujete na to predošlú prax, ani osobitné nadanie pre šport, či jógu. Je účinným praktickým návodom ako si pomôcť z akútnej bolesti či už mentálnej alebo fyzickej, spôsobenej hormonálnou nerovnováhou v organizme. Je skratkou k získaniu rovnováhy, zdravia a vitality.

Nečakajte a začnite už dnes!

Objednajte si pre vás vhodnú verziu e-Booku a začnite s pravidelným cvičením. Účinky sa dostavia rýchlo!

Je to vynikajúca príručka pre ženy, ktorým nie je ľahostajné ich zdravie, a hlavne to, ako sa cítia. Marcelka popisuje zrozumiteľným spôsobom cviky, postupy a životné postoje, ako si dodať a udržať energiu a upraviť hormonálnu nerovnováhu. Za mňa proste super, skvelý pomocník!
Ing.arch. Monika JakubcováArchitektka
S týmto druhom cvičenia som sa stretol prvý krát a odporúčam ho každému, kto sa chce cítiť zdravšie a nabrať novú energiu. Program pre mužov je výborným doplnkom k môjmu pravidelnému cvičeniu v posilňovni.
Bc.František HučkoPsychológ
Inšpirujúci a praktický manuál na každodenné použitie pri cvičení. Odporúčam všetkým, začiatočníkom aj pokročilým, každý si príde na svoje. Je to skvelá pomôcka ako si cvičením a jednoduchými technikami dodať novú energiu a upraviť hormonálny profil. Kiež by som túto zostavu poznala už skôr. Ďakujem autorke.
Mgr. Martina BabiakováManažérka
U mňa klasika – sedenie niekoľko hodín denne za PC. Zdravý životný štýl je niečo čo mi naozaj vždy chýbalo. Neustály stres a únava len nevedel som ako sa toho raz a navždy zbaviť. Hormonálna jóga bol pre mňa úplne nový pojem pokiaľ som nenarazil na Marcelin e-Book. Ako používať dychové techniky, pilates na udržiavanie tela v super kondícii spolu so správnou životosprávou je len zlomok toho čo sa naučíte z jej e-Booku. Je vidieť že je odborníčka na slovo vzatá s dlhoročnou praxou a skvelými skúsenosťami. Skvelo odporúčam!
Peter Kováčonline podnikateľ

Pre pomoc s objednávku som tu pre Vás: agaton@marcelagalova.sk