• 1
  Áno
  Objednávam si knihu Zdravý chrbát pre všetkých od Marcely Gaľovej v cene 12 eur s dph
 • 2
  Áno
  Prekontroloval(a) som si dôkladne fakturačné údaje a oboznámil(a) som sa s obchodnými podmienkami
 • 3
  Áno
  K zakúpenej knihe dostanem aj praktický manuál zdarma a 1x on line poradenstvo alebo on line lekciu

On line poradenstvo

Kúpou E-Booku Zdravý chrbát pre všetkých dostávate ako darček odomňa 1x on line poradenstvo zdarma súvisiace s obsahom knihy a technickým prevedením cvikov.

Neváhajte ma kontaktovať a dohodnúť si so mnou privátu on line lekciu, spôsobom na ktorom sa dohodneme.

Zásobník cvikov

K zakúpenej knihe Zdravý chrbát pre všetkých dostanete ako Bonus praktický manuál zásobník cvikov na chrbticu, s fotografiami a popisom správnej techniky cvičenia.

Vyplňte pozorne objednávku

Prečítajte si túto knihu

Zacvičte si pre Zdravý chrbát bez bolesti

Cvičím pravidelne a tento e-Book mi veľmi pomohol zorientovať sa v základných rehabilitačných cvikoch, ktoré prinášajú bezprostrednú úľavu od bolesti. Je to praktická pomôcka, aby som na niektoré cviky nezabudla a pripomenula si správnu techniku. Zvlášť som rada za cviky z Pilates a Jógy, ktoré sú pre mňa veľmi užitočné. Chrbát ma už po tomto cvičení nebolí. Odporúčam túto príručku všetkým a radím vytrvať v pravidelnom cvičení.
Mirka ČečetkováProject manager
Pri mojom sedavom zamestnaní túto knihu veľmi oceňujem. Vždy do nej nazriem, keď potrebujem precvičiť chrbticu a neviem ako na to. Praktická, stručná, profesionálna a veľmi efektívna pomôcka pre každého,komu na svojom zdraví záleží.
Gabriel RudyCopywriter
Praktický veľmi užitočný manuál ako si rýchlo uľaviť od bolesti. Z dlhodobého hľadiska je to skvelá pomôcka na uzdravenie aj vážnejších diagnóz, ako skoliózy, vyklenutie platničiek...Ďakujem autorke za túto skvelú knihu,denne ju využívam pri svojej práci.
Jana LániováOsobná trénerka

Pre pomoc s objednávkou som tu pre Vás: agaton@marcelagalova.sk