Muži vaše problémové partie nie sú biceps a hrudník!

Práve som sa vrátila z Fitka. Podvečer sú tam väčšinou muži, chalani, chlapci. Kým som pálila kalórie na bežiacom páse, nedalo mi neobzerať si našich skvelých borcov. Sú fakt profíci. Niektoré cviky, ktoré som u nich videla som aj hneď vyskúšala, samozrejme s menšou váhou, ale užila som si to.

Túžila som ale nahlas zakričať: „Chalani halooo! Vaše problémové partie nie sú biceps a hrudník!

Všetci, a to nepreháňam, naozaj dnes večer v našom fitku všetci boli zameraní na vyrysované bicepsy, tricepsy a prsné svaly. Izolované cviky s ťažkou váhou, fajn, ale tú svalovú nerovnováhu čo si tým muži spôsobíte…?

Prečo nezaťažiť rovnomerne celé telo? Isteže jestvuje mnoho tréningov a špecifických plánov, zameraných na konkrétne partie. Som trénerka, viem o tom svoje. Ale keď sa dívam okolo seba a krásni muži zápasiaci s činkami ťažkej váhy prehnutí v chrbte si koledujú jedine ak o vyskočenú platničku, alebo stav pretrénovanosti.

A vy sexi chalani s napumpovaným bicepsom, už ho naozaj nepotrebujete nafukovať viac. Radšej cvičte na nohy a zadok- to sú vaše problémové partie. Presne tie, ktoré sa vám najmenej chce cvičiť.

Takže muži, je radosť na vás vo fitnescentrách pozerať. Ste inšpirujúci, čo dokážete keď máte motiváciu. Vaša odhodlanosť, disciplína, tvrdosť a sila sú očarujúce. Ale nezabúdajte cvičiť na bruško, nohy a zadok.

Koľko sérií a koľko opakovaní?

Odpoveď znie – do nemoty! Stále a veľa veľa…

My ženy, dievčatá a slečny to oceníme, verte tomu. A nielen na nás je vo fitku pekný pohľad, keď cvičíme mŕtvy ťah, ale aj na vás chalani!

Pre vás muži, ktorí so svojim telom pracujete cieľavedome, zmysluplne, v pomalšom tempe a v zameraní predovšetkým na zdravie a vitalitu ponúkam program Hormonálnej jógy s prvkami Pilates pre mužov. Je zostavený špecificky pre vás, pre vytvorenie hormonálnej rovnováhy a prinavrátenie energie v boji proti stresu, prepracovanosti a apatii.

Tak hor sa do práce!

 

Štítky:
Marcela Gaľová
Milujem šport a oblasť osobného sebarozvoja. Ponúkam Vám jednoduchý Program Zdravého životného štýlu a Hormonálnej jogy, ktorý zmení Váš život a pomôže znovuzískať stratenú rovnováhu, zdravie a vitalitu! Viac o mne sa dozviete tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Kategórie
  • Hormonal yoga E-Book free

    Download Introduction to the Healthy Lifestyle – Hormonal yoga with Pilates features for women, the instruction of exercise sequence with different options. I wish you all a lot of success. Namaste!

  • Najnovšie články
  • Objavte krásu programu Hormonálnej jógy s cvičením Pilates

    Vykročte smerom k Zdravému Životného štýlu Načerpajte inšpiráciu a zacvičte si! Stiahnite si E-Book zdarma a zažite úžasnú zmenu plnú vitality a zdravia