Môj Austrálsky objav

Keď som pred niekoľkými rokmi objavila na mojich cestách po Austrálii svet Fitness pochopila som kde je moje miesto. Bola som šťastná a cítila som, že to je to, čo chcem v živote robiť, a k takému životnému štýlu viesť a motivovať aj ostatných. Môj „podnikateľský“ sen sa začal práve tam, na plážach, v uliciach a v parkoch Austrálskych miest.

 

Dnes, keď realizujem tento sen a zdieľam ho s Vami aj na tomto blogu, vidím, aké skvelé ovocie priniesla moja „austrálska cesta“. Dodnes mám odložený Fitnes časopis so zakrúžkovanou reklamou štúdia na Fitness Akadémii  v Londýne s cieľom dosiahnuť po niekoľkých moduloch a špecializáciách európsku licenciu športovej trénerky. Aj keď som napokon štúdium absolvovala v Dubline, ostal mi v pamäti podnet, ktorý som prvýkrát dostala na prašnej do oranžova sfarbenej ceste v austrálskej stepi, kde nám každú chvíľu okolo poskakovali klokany.

Po rokoch praxe vám dnes ponúkam svoj cvičebný program, jedinečný, osvedčený ale nadovšetko jednoduchý Program Hormonálnej jógy. 

V prehľadných krokoch sa deň po dni dopracujete k skvelým výsledkom. Vďaka cvičebnej metóde inšpirovanej Hatha jógou, Terapiou Dinah Rodrigues, a iných terapeutických prístupov z metódy Pilates sa dopracujete k zdravému telu, k úprave hormonálnej nerovnováhy a k získaniu vnútornej rovnováhy a stratenej vitalite. Program je prístupný pre všetky vekové kategórie, pre ženy rovnako ako pre mužov. Verzia zdarma je na stiahnutie pre tých, ktorí sa s touto metódou ešte nestretli.

Cvičenie trvá 15 min, takže denne sa táto chvíľka pre Zdravie určite nájde aj vo vašom dennom rytme.

Krása programu Hormonálnej jógy a Zdravého životného štýlu je v jeho autenticite

 

Vedie človeka k pravdivosti k sebe samému, k svojmu telu a jeho limitom, ale aj potenciálu. Odhaľuje skryté emócie a učí s nimi pracovať. Ale nadovšetko prináša harmóniu, a rovnováhu v dnešnom uponáhľanom živote.

Teším sa, že s Vami môžem zdieľať vášeň k Zdravému životnému štýlu, a že sa aj cez môj Program Hormonálnej Jógy, cvičenia pre Zdravú Chrbticu, cvičenie na redukciu váhy a formovanie postavy, a to všetko aj v anglickej verzii, budeme stretávať na stránka tohto blogu, aj na praktických seminároch a workshopoch v Agaton štúdiu.

Inšpirujúca metóda Dinah Rodrigues 

Pre tie z Vás, ktoré majú záujem osobne absolvovať iný seminár Hormonálnej jogy Terapie Dinah Rodrigues (seminár je určený iba pre ženy) dávam do pozornosti nový termín. Prihlášky prosím zasielajte cez kontaktný formulár.

Naučíte sa zostavu 21 cvikov, ktoré zvládnete aj keď s cvičením nemáte predošlé skúsenosti. Manuál pre cvičenie doma je samozrejmosťou. Pomôže Vám doma zostaviť si ideálnu lekciu svojej vlastnej jógovej terapie.

Seminár vedie medzinárodne certifikovaná lektorka s dlhoročnými skúsenosťami. Každodenná prax jogy Vám pomôže zbaviť sa bolestivej menštruácie, upraviť nerovnováhu hormonálneho profilu, zlepšiť funkčnosť vaječníkov, je ideálna pre ženy ktoré majú problémy s otehotnením ako aj pre ženy v období menopazy.

Namaste!

Marcela Gaľová
Milujem šport a oblasť osobného sebarozvoja. Ponúkam Vám jednoduchý Program Zdravého životného štýlu a Hormonálnej jogy, ktorý zmení Váš život a pomôže znovuzískať stratenú rovnováhu, zdravie a vitalitu! Viac o mne sa dozviete tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Kategórie
  • Hormonal yoga E-Book free

    Download Introduction to the Healthy Lifestyle – Hormonal yoga with Pilates features for women, the instruction of exercise sequence with different options. I wish you all a lot of success. Namaste!

  • Najnovšie články
  • Objavte krásu programu Hormonálnej jógy s cvičením Pilates

    Vykročte smerom k Zdravému Životného štýlu Načerpajte inšpiráciu a zacvičte si! Stiahnite si E-Book zdarma a zažite úžasnú zmenu plnú vitality a zdravia