Love Smoothy

Smoothy je nielen trend dnešnej kuchyne, ale ja ich považujem za liek skoro na všetko. Pripravujem ich denne na rozličné spôsoby. Ideálne je pridržiavať sa zásad mixovania, ktoré ovocie a zeleninu zmiešať, a ktorú nie. Na akých otáčkach mixovať a podobne. Ale v skratke je na vašej chuti a fantázii, aký recept si vymyslíte. Väčšinou vám telo odpovie, či mu konkrétna kombinácia sedí, alebo nie.

VIDEO ako sa vyrába smoothy si pozrite na nasej funpage…

Môj dnešný recept je moj najobľúbenejší. Nielen preto, že je ananásový, a teda vhodný pre rýchle fungovanie metabolizmu. Ale je aj veľmi energizujúci a vhodný po cvičení.

Čo potrebujeme?

1 ks ananás

1 banán

strapec hrozna

Je to prosté však? Všetko spolu dobre rozmixujeme a ihneď podávame. Samozrejme to v chladničke vydrží aj do druhého dňa. Ale živiny je predsa len dobré skonzumovať do dvoch hodín od prípravy.

Dužinu z odšťavenia nevyhadzujte. Pozrite si Video recept, ako sa dá využiť a „napiecť“ raw koláčiky. Ak sa vám recept páčil, stante sa odberateľmi môjho youtube kanála, aby vám neušli novinky.

Celý postup nájdete aj v článku z mojej kuchyne.

Detox smoothy

Obľúbený recept je aj detox smoothy. Vtedy rozmixujem:

Čerstvý(alebo mrazený) baby špenát

1 uhorku

1-2 banány (podľa toho, či chcem smoothy sladšie)

strapec hrozna

Nakoniec pridám aníz, dodá skvelú chuť!

Viac receptov z mojej kuchyne nájdete na stránkach môjho blogu.

Dobru chuť!

Marcela Gaľová
Milujem šport a oblasť osobného sebarozvoja. Ponúkam Vám jednoduchý Program Zdravého životného štýlu a Hormonálnej jogy, ktorý zmení Váš život a pomôže znovuzískať stratenú rovnováhu, zdravie a vitalitu! Viac o mne sa dozviete tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Kategórie
  • Hormonal yoga E-Book free

    Download Introduction to the Healthy Lifestyle – Hormonal yoga with Pilates features for women, the instruction of exercise sequence with different options. I wish you all a lot of success. Namaste!

  • Najnovšie články
  • Objavte krásu programu Hormonálnej jógy s cvičením Pilates

    Vykročte smerom k Zdravému Životného štýlu Načerpajte inšpiráciu a zacvičte si! Stiahnite si E-Book zdarma a zažite úžasnú zmenu plnú vitality a zdravia