Kondičný tréning pre ženy

Do FIT formy za 14 dní

 • 1
  Fit za 14 dní
  Dámy nestrácajte čas! Ak vám nestačí byť so svojim telom len spokojné, ale chcete v ňom byť šťastné, potom neváhajte a pusťte sa do toho. Zoštíhlite, opekniete a získate novú energiu. Tréningový plán na 14 dní spoločne s Fitness jedálničkom vám v tomto bude dobrým sprievodcom. Tréning môžete aktívne cvičiť aj dlhšie. RADA TRÉNERKY je: obmieňať ho v pravidelných intervaloch, minimálne raz za 6 týždňov.
 • 2
  Aj pre domáce fitko
  Cvičenia sú zostavené tak, aby ste ich mohli prevádzať v posilňovni, ale aj v domácom prostredí za pomoci jednoduchých pomôcok. Poradie cvikov, ich prevedenie, intenzita sú doplnené fotografiami, aby ste sa naučili správnu techniku
 • 3
  TOP spôsoby ako ďalej
  Kondičný tréning pre ženy je vhodný pre začiatočníčky aj pre pokročilejšie športovkyne. S malými úpravami aj pre seniorky. Za zlomok ceny, ktorý by ste zaplatili vo fitku sa dozviete všetko potrebné ako má vyzerať váš fitness tréning a hneď ho môžete aj vyskúšať. Výsledky sa dostavia do 2 týždňov. Následne si o 6 týždňoch stiahnite z mojej ponuky FIT do formy 30 dňový tréningový plán pre ženy a môžete pokračovať.

Bonus zdarma

Fitness jedálniček

Striedanie vysoko, stredne a nízko kalorických dní je jedna z najúčinnejších metód ako schudnúť a vypracovať si postavu snov. Je optimálnym návodom čo, kedy a koľko jesť počas vašich tréningových dní. Inšpirujte sa zostaveným jedálničkom, vytvorte si vlastné recepty podľa princípov, ktoré sa tu naučíte. Dobrú chuť!

Obsah knihy

Čo získate? Základné pravidlá ako cvičiť, benefity, praktický rozpis tréningu, cvičenie na hornú, dolnú časť tela, pre zdravý chrbát, sexi zadok a pevné prsia, štíhle ruky a ploché brucho. Inštrukcie doplnené fotografiami jednotlivých cvikov. 10 TIPOV tréningovej techniky!

Mohlo by vás tiež zaujímať:

KeyFitness nie je iba cvičenie, je to "životný štýl"! Je to pocit spokojnosti so sebou samým, s tým,…
Celý článok
Ako sa zbaviť bolesti? Dnes je taká doba, že každý z nás potrebujeme cvičiť na chrbticu, ak…
Celý článok
Zdravá chrbtica je ako zdravý strom nášho života Psychosomatika alebo pohľad dovnútra Bolesti chrbtice nás upriamia k…
Celý článok

Účinný tréningový plán pre ženy

Naštartujete metabolizmus, zvýšite kondíciu, zlepšite koordináciu, odstránite bolesti chrbta, vypracujete si sexi bruško a ešte sa aj chutne najete...

Mám skoro všetky autorkine knihy a sú pre mňa veľmi inšpiratívne. Táto prišla vhod akurát keď som hľadala zmenu k zdravšiemu životnému štýlu, cvičeniu a zdravej životospráve. Našla som v nej všetko, čo potrebujem pre zdravé cvičenie a výsledky je už vidno. Všetkým ženám ju môžem vrelo odporučiť!
Ing.Arch. Monika JakubcováArchitektka
Ako fitness trénerka musím povedať, že je tento tréningový manuál vysoko profesionálny s tými najpodstatnejšími radami, inštrukciami a tipmi pre každú ženu, ktorá to s cvičením myslí vážne. Dobrá práca, odporúčam...
Mgr.Jana LániováŠportová trénerka

Napište mi agaton@marcelagalova.sk