Jóga ako darček

Aktívny darček, ale aký?

Pre aktívnych ľudí, ktorí milujú zdravý životný štýl, alebo s ním len začínajú mám návrh pre perfektný Fit Darček. Stiahnite si zdarma E Booky Jógy pre lepší spánok a Hormonálnej jógy

Jóga pre lepsí spánok

Počas spánku v tele totiž prebieha jeden z najdôležitejších regeneračných procesov – vyrovnáva sa hladina hormónov. Preto vám k Programu Hormonálnej jógy ponúkam aj túto krátku doplnkovú zostavu Jogu pre lepší spánok. Z cyklu cvičení som pre vás pripravila 6 základných asán, ktoré vám pomôžu lepšie zaspať,  zlepšiť kvalitu spánku a naštartovať imunitu.

Obohaťte svoj cvičebný rituál o meditáciu a vypočujte si ukážku z vizualizácie. Existuje  totiž mnoho  prístupov  k meditácii.  Ja  som  pre  naše účely zvolila  techniku  vhodnú  pre   začiatočníkov, ale ktorej prax je niekedy náročná aj pre veľmi pokročilých. Tento stupeň základnej relaxácie vám úplne postačí.

Úvod do programu Hormonálnej jógy

Mojim zámerom je ponúknuť vám komplexný program v úzkom kontexte Hormonálnej jogy a metódy pilates. V E Booku zdarma sa dozviete dôležitými informácie a teoretickú prípravu ku komplexnému programu Hormonálnej jógy nielen pre ženy. V grátis verzii si prečítate o základných technikách, kontraindikáciách a o obsahu základnej zostavy HJ, jej pôvode ako aj to, komu je určená.

Neriskujete, že kúpite nevhodný darček

Obe ponúknuté knihy si stiahnite do svojo počítača, sú úplne grátis. Následne si ich môžete napáliť na CD, alebo na USB kľúč a slávnostne previazať stužkou a budete mať milý darček pre svojich blízkych. Týmto spôsobom viete obdarovať aj všetky svoje kamarátky, kolegyne ale i mužov vo svojom okolí. Tí sa následne kedykoľvek môžu rozhodnúť či ich jóga osloví a či chcú pokračovať. V mojich knihách je následne link na zakúpenie celého programu.

Anglická verzia kníh

Samozrejme som nezabudla ani na vašich anglicky hovoriacich priateľov a darček pre nich si stiahnite tu: Hormonal yoga with PilatesJoga pre lepší spánok

Joga pre lepší spánok je napísaná dvojjazyčne, Hormonálna jóga je iba v angličtine. Pekné čítanie a zdravé cvičenie prajem!

Marcela Gaľová
Milujem šport a oblasť osobného sebarozvoja. Ponúkam Vám jednoduchý Program Zdravého životného štýlu a Hormonálnej jogy, ktorý zmení Váš život a pomôže znovuzískať stratenú rovnováhu, zdravie a vitalitu! Viac o mne sa dozviete tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Kategórie
  • Hormonal yoga E-Book free

    Download Introduction to the Healthy Lifestyle – Hormonal yoga with Pilates features for women, the instruction of exercise sequence with different options. I wish you all a lot of success. Namaste!

  • Najnovšie články
  • Objavte krásu programu Hormonálnej jógy s cvičením Pilates

    Vykročte smerom k Zdravému Životného štýlu Načerpajte inšpiráciu a zacvičte si! Stiahnite si E-Book zdarma a zažite úžasnú zmenu plnú vitality a zdravia