Program

Hormonálnej jógy

s prvkami Pilates 

e-Book 

Program Zdravého životného štýlu - Hormonálnej jógy a Pilates

Hovorí sa, že ani najlepšia kniha nenahradí živú skúsenosť. No knihy sa predsa píšu. Táto je odpoveďou na časté prosby mojich klientov, s ktorými pravidelne cvičím. Seminár Hormonálnej jogy vás v zahraničí môže stáť od 500 do 1000 eur. U nás na Slovensku za jedno až dvoj dňový kurz zaplatíte asi 130 eur. Viem, že kniha úplne nenahradí osobný prístup trénerky. Môže však veľmi pomôcť tým, ktorí si z časových, alebo iných príčin nemôžu dovoliť absolvovať celý seminár u mňa v štúdiu. Verím, že pomôže aj vám!

Obsahom verzie programu pre ženy sú teoretické informácie, princípy aj návody ako zlepšiť svoj hormonálny profil a odstrániť nepríjemné symptómy spojené s gynekologickými ťažkosťami vyplývajúce z hormonálnej nerovnováhy. Súčasťou je cvičebná zostava konkrétnych cvikov pre každodennú prax.

 

Verzia pre mužov obsahuje teoretické aj praktické informácie o princípoch a návodoch ako upraviť svoj hormonálny profil a odstrániť nepríjemné symptómy spojené s andropauzou. Popísanou praxou nielen že odstránite zdravotné problémy, ale získate aj stratenú energiu a vitalitu

 

 

Cvičebný manuál praktickej zostavy 13 cvikov hormonálnej jógy pre ženy, v presnom poradí s popisom prevedenia, dýchania a modifikácií pre začiatočníčky aj pokročilé.

Zostava je doplnená o fotografie a plagát cvikov, ktorý si môžete vytlačiť a používať pri cvičení.

 

 

Cvičebný manuál praktickej zostavy 13 cvikov hormonálnej jógy pre mužov, v presnom poradí s popisom prevedenia, dýchania a modifikácií pre začiatočníkov aj pokročilých. Súčasťou zostavy sú aj cviky Pilates pre zdravý chrbát a zlepšenie celkovej kondície.

Zostava je doplnená o fotografie a plagát cvikov, ktorý si môžete vytlačiť a používať pri cvičení.

 

 

Ako si zostaviť cvičebnú lekciu? Ako má vyzerať vaša každodenná prax jógy?

Odpoveď je obsahom tejto brožúrky, kde je popis vašej rutiny podrobne opísaný. Naučíte sa nielen cvičiť, ale aj relaxovať, meditovať, dýchať a odstránite aj bolesti chrbta zo sedavého zamestnania. 

 

 

Bonus na záver je pre milovníkov krížoviek Vylúštite si ju, zabavte sa a precvičte mozog aj vedomosti. Čo vám v krížovke vyšlo mi napíšte. Namaste!

 

 

Cvičenie je obohatené o 4 meditácie:

 1. Vizualizácia mesačného svetla
 2. Harmonizácia vitálnych bodov

 3. Celková harmonizácia telesnej energie
 4. Vizualizácia na prečistenie a prevenciu zápalu karpálneho tunela

Započúvajte sa do ukážky jednej z nich Vizualizácii mesačného svetla

Čo získate?

E-Book Program Zdravého životného štýlu Hormonálnej jógy a cvičenia Pilates je pre mužov aj ženy

Moje know -how ako znovuaktivovať hormonálny systém, odstrániť symptómy chronickej depresie, únavy, neplodnosti, menopauzy a andropauzy

 • Kompletný program a manuál cvičenia pre ženy
  Dozviete sa ako odstrániť symptómy menopauzy, PMS, neplodnosti, polycystických vaječníkov, myómov, chronických vaginálnych infekcií. Ako zlepšiť spánok cvičením, a aké techniky použiť na dodanie energie či upokojenie v prílišnom strese
 • Kompletný program a manuál cvičenia pre mužov
  Naučíte sa ako technikami Hormonálnej jógy bojovať proti každodennému stresu. Ako nadobudnúť stratenú energiu, zvýšiť výkonnosť fyzickú aj mentálnu. Za pomoci cvičebnej metódy, dychových a relaxačných techník zlepšíte spánok a odstránite negatívne príznaky hormonálnej nerovnováhy akými sú chronická únava, smútok, nechuť na sex, apatia.
 • Základnú teóriu cvičebnej hodiny aj praktický manuál
  Získate podstatné informácie, ktoré predstavujú prirodzené riešenie problémov vyplývajúcich z hormonálnej nerovnováhy. Naučíte sa princípy vychádzajúce z jógovej terapie a rehabilitačnej praxe cvičenia Pilates
 • Zbavíte sa bolestí chrbta a získate stratenú vitalitu
  Praktická cvičebná zostava je súčasťou manuálu a je zostavená tak, aby bola prístupná začiatočníkom aj pokročilým, mužom a ženám všetkých vekových kategórií. Cvičenie Pilates vaše telo pripraví pre prax jógy.
 • Obsah e-Booku
  Program je inšpirovaný cvičením Pilates, Hatha jógou, Rišikéšskou sériou asán, terapiou Dinah Rodrigues a učením Dr.Gítánanda Giri. V 5 kapitolách sa dozviete základné pravidlá a techniky, benefity a kontraindikácie, dychové a relaxačné princípy ako aj zásady muzikoterapie, aromaterapie a zdravej výživy. Podstatnou zložkou knihy je aj praktický manuál cvičebnej zostavy a Bonusy pre vás.
 • 4 Meditácie
  Vizualizácia mesačného svetla, Harmonizácia vitálnych bodov, Celková harmonizácia telesnej energie, Vizualizácia na prečistenie a prevenciu zápalu karpálneho tunela

A získate 3 knihy v hodnote 30 eur úplne zdarma

Moje služby

VIP Bonus pre vás!

Osobná trénerka

Kúpou mojej knihy vám ponúkam privátnu lekciu za zvýhodnených podmienok v mojom Agaton štúdiu v Bratislave. Môžete si vybrať z bohatej ponuky služieb: Pilates, Jógy, fitness, cvičení pre deti, tehotné aj seniorov.

Výživové poradenstvo

Získate za zvýhodnených podmienok možnosť výživového poradenstva, prístup do mojej online kuchyne k chutným receptom aj jedálniček na mieru.

Life koučing

Cenové zvýhodnenie po kúpe mojej knihy sa týka aj life koučing - poradenstva v oblasti zdravého životného štýlu. Navštívte ma v mojom Agaton štúdiu a dohodnite si konzultáciu ešte dnes!

Referencie

Je to vynikajúca príručka pre ženy, ktorým nie je ľahostajné ich zdravie, a hlavne to, ako sa cítia. Marcela popisuje zrozumiteľným spôsobom cviky, postupy a životné postoje, ako si dodať a udržať energiu a upraviť hormonálnu nerovnováhu. Za mňa proste super, skvelý pomocník!
Ing.arch. Monika JakubcováArchitektka
S týmto druhom cvičenia som sa stretol prvý krát a odporúčam ho každému, kto sa chce cítiť zdravšie a nabrať novú energiu. Program pre mužov je výborným doplnkom k môjmu pravidelnému cvičeniu v posilňovni.
B.c František HučkoPsychológ
Inšpirujúci a praktický manuál na každodenné použitie pri cvičení. Odporúčam všetkým, začiatočníkom aj pokročilým, každý si príde na svoje. Je to skvelá pomôcka ako si cvičením a jednoduchými technikami dodať novú energiu a upraviť hormonálny profil. Kiež by som túto zostavu poznala už skôr. Ďakujem autorke.
Mgr. Martina BabiakováManažérka
U mňa klasika – sedenie niekoľko hodín denne za PC. Zdravý životný štýl je niečo čo mi naozaj vždy chýbalo. Neustály stres a únava len nevedel som ako sa toho raz a navždy zbaviť. Hormonálna jóga bol pre mňa úplne nový pojem pokiaľ som nenarazil na Marcelin e-Book. Ako používať dychové techniky, pilates na udržiavanie tela v super kondícii spolu so správnou životosprávou je len zlomok toho čo sa naučíte z jej e-Booku. Je vidieť že je odborníčka na slovo vzatá s dlhoročnou praxou a skvelými skúsenosťami. Skvelo odporúčam!
Petr Kováčonline podnikateľ

Vyberte si svoj Program!

Pociťujete fyziologické zmeny spojené s hormonálnou nerovnováhou, stratu energie, chronickú únavu, nepríjemné príznaky civilizačných chorôb a chcete svoj problém riešiť alternatívnou metódou a nie hormonálnymi liekmi? Potom ste tu správne. Vyberte si svoj Program Hormonálnej jogy s prvkami Pilates verziu pre mužov alebo pre ženy a začnite s cvičením ešte dnes.

Pozitívne účinky sa dostavia do troch mesiacov.

Budete sa cítiť ako v novom tele. Stovky spokojných klientov za posledných 10 rokov stále potvrdzuje ako málo stačí na zlepšenie zdravia. Cvičte vytrvalo, dlhodobo a hlavne pravidelne. Váš endokrinný systém potrebuje každodenný impulz aby pracoval správne a výkonne. 

Nenechajte sa odradiť predošlými negatívnymi skúsenosťami, ale naprogramujte sa pozitívne a nastavte svoju myseľ na zmenu. Moje know-how vám pomôže urobiť ten krok vpred!

Ponúkam vám účinný program za zlomok ceny, v porovnaní s tým, čo by ste minuli u lekárov a v lekárňach. Zamyslite sa nad tým, čím živíte svoje telo a skúste alternatívny spôsob pomoci. Môžete iba získať!