Hormonálna jóga s prvkami Pilates pre ženy

Program Hormonálnej jógy pre všetkých

Krása programu Hormonálnej jógy a Zdravého životného štýlu je v jeho autenticite

Vedie Vás k pravdivosti k sebe samému, k svojmu telu a jeho limitom, ale aj potenciálu. Odhaľuje skryté emócie a učí s nimi pracovať. Ale nadovšetko prináša harmóniu, a rovnováhu v dnešnom uponáhľanom živote.

Keď som pred niekoľkými rokmi objavila na mojich cestách po Austrálii svet Fitness a Zdravého životného štýlu zalialo moju dušu slnko. Bola som štastná a cítila som, že to chcem v živote robiť, a k takému životnému štýlu viesť a motivovať aj ostatných. Môj „podnikateľský“ sen sa začal práve tam, na plážach, v uliciach a v parkoch Austrálskych miest.

Dnes úspešne realizujem tento sen a zdieľam ho s Vami aj na tomto blogu. Ponúkam Vám jedinečný, osvedčený ale nadovšetko jednoduchý Program Hormonálnej jógy, vďaka ktorému sa v prehľadných krokoch deň po dni dopracujete k skvelým výsledkom. Vďaka cvičebnej metóde inšpirovanej Hatha jógou, Terapiou Dinah Rodrigues, a iných terapeutických prístupov z metódy Pilates sa dopracujete k zdravému telu, k úprave hormonálnej nerovnováhy a k získaniu vnútornej rovnováhy a stratenej vitalite. Program je prístupný pre všetky vekové kategórie, pre ženy rovnako ako pre mužov.

Teším sa, že s Vami môžem zdieľať vášeň k Zdravému životnému štýlu, a že sa aj cez môj Program Hormonálnej Jógy pre Zdravie budeme stretávať na stránka tohto blogu aj na praktických seminároch a workshopoch v mojom štúdiu.

Hormonálna joga Dinah Rodrigues pre ženy

Pre tie z Vás, ktoré majú záujem absolvovať terapiu Hormonálnej jogy Terapie Dinah Rodrigues (seminár je určený iba pre ženy) dávam do pozornosti jednodňový seminár v štúdiu Agaton, na ktorý sa môžete prihlásiť cez kontaktný formulár stránky alebo cez správu na sociálnych sieťach.

Naučíte sa zostavu 21 cvikov, ktoré zvládnete aj keď s cvičením nemáte predošlé skúsenosti. Manuál pre cvičenie doma je samozrejmosťou. Pomôže Vám doma zostaviť si ideálnu lekciu svojej vlastnej jógovej terapie.

Seminár vedie certifikovaná lektorka s dlhoročnými skúsenosťami. Každodenná prax jogy Vám pomôže zbaviť sa bolestivej menštruácie, upraviť nerovnováhu hormonálneho profilu, zlepšiť funkčnosť vaječníkov, je ideálna pre ženy ktoré majú problémy s otehotnením ako aj pre ženy v období menopazy.

Namaste!

Marcela Gaľová
Milujem šport a oblasť osobného sebarozvoja. Ponúkam Vám jednoduchý Program Zdravého životného štýlu a Hormonálnej jogy, ktorý zmení Váš život a pomôže znovuzískať stratenú rovnováhu, zdravie a vitalitu! Viac o mne sa dozviete tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Kategórie
  • Hormonal yoga E-Book free

    Download Introduction to the Healthy Lifestyle – Hormonal yoga with Pilates features for women, the instruction of exercise sequence with different options. I wish you all a lot of success. Namaste!

  • Najnovšie články
  • Objavte krásu programu Hormonálnej jógy s cvičením Pilates

    Vykročte smerom k Zdravému Životného štýlu Načerpajte inšpiráciu a zacvičte si! Stiahnite si E-Book zdarma a zažite úžasnú zmenu plnú vitality a zdravia