Hormonálna Jóga pre mužov

Muži v andropauze

Muži na rozdiel od žien neprežívajú počas svojho života toľko hormonálnych zmien a nutných adaptácií. Musia sa však vyrovnať s dôležitou zmenou v období andropauzy po telesnej aj duševnej stránke. Ignorovať toto obdobie problém nerieši.

Je veľmi oslobodzujúce, keď si muž v prechode uvedomí, že prakticky netrpí nedostatkom hormónov, nemusí sa liečiť ako z nejakej smrteľnej choroby! Má ich dosť na tú životnú etapu, ktorú práve začína. Aj naďalej tvorí jeho organizmus testosterón, len v iných množstvách. Keď sa hormonálny kokteil nanovo namieša, vyjde z toho pre muža mnoho pozitív

Hormonálna jóga nie je len pre ženy

Mužom a ženám, ktorí cvičia jógu, obzvlášť tú hormonálnu,  sa hormonálna nerovnováha v organizme upravila.  Aj muži si stále viac uvedomujú, ako ich civilizačné choroby a stres oberajú o zdravie, energiu a vitalitu. Ich hormonálny systém je narušený dávno pred obdobím andropauzy. Únava, podráždenosť, nervozita, nechuť na sex. Príznaky, ktoré nie sú len prejavmi ženskej menopauzy, ale aj prechodu u mužov. U mužov klesá vekom hladina testosterónu, čo spôsobuje napríklad depresívne pocity, nedostatok energie, nervozitu, náladovosť. Cvičením hormonálnej jógy sa tieto príznaky dajú odstrániť.

Verzia pre mužov obsahuje teoretické aj praktické informácie o princípoch a návodoch ako upraviť svoj hormonálny profil a odstrániť nepríjemné symptómy spojené s andropauzou. Popísanou praxou nielen že odstránite zdravotné problémy, ale získate aj stratenú energiu a vitalitu.

Cvičebný manuál praktickej zostavy 13 cvikovhormonálnej jógy pre mužov, v presnom poradí s popisom prevedenia, dýchania a modifikácií pre začiatočníkov aj pokročilých. Súčasťou zostavy sú aj cviky Pilates pre zdravý chrbát a zlepšenie celkovej kondície.

Zostava je doplnená o fotografie a plagát cvikov, ktorý si môžete vytlačiť a používať pri cvičení.

Cvičenie je obohatené o 4 meditácie:

 1. Vizualizácia mesačného svetla
 2. Harmonizácia vitálnych bodov
 3. Celková harmonizácia telesnej energie
 4. Vizualizácia na prečistenie a prevenciu zápalu karpálneho tunela

Započúvajte sa do ukážky jednej z nich Vizualizácii mesačného svetla

Otvorte sa zmene!

Oživte tri nosné piliere vášho zdravia : pohyb – psychiku – životosprávu

Vytvárajte rovnováhu a súlad so sebou samým, s okolím, s rodinou a prírodou…

Namaste!

Marcela Gaľová
Milujem šport a oblasť osobného sebarozvoja. Ponúkam Vám jednoduchý Program Zdravého životného štýlu a Hormonálnej jogy, ktorý zmení Váš život a pomôže znovuzískať stratenú rovnováhu, zdravie a vitalitu! Viac o mne sa dozviete tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

 • Kategórie
 • Hormonal yoga E-Book free

  Download Introduction to the Healthy Lifestyle – Hormonal yoga with Pilates features for women, the instruction of exercise sequence with different options. I wish you all a lot of success. Namaste!

 • Najnovšie články
 • Objavte krásu programu Hormonálnej jógy s cvičením Pilates

  Vykročte smerom k Zdravému Životného štýlu Načerpajte inšpiráciu a zacvičte si! Stiahnite si E-Book zdarma a zažite úžasnú zmenu plnú vitality a zdravia