Hladovka alebo detox?

Prečistiť organizmus, zrýchliť metabolizmus

Pár kíl po sviatkoch pôjde rýchlo dole, ak si doprajete detox – prírodu – cvičenie. Skvelá kombinácia a množstvo možností. Pár slov k detoxu si prečítajte nižššie a inšpiráciu k cvičeniu nájdete v mojom Fitness denníku, ktorý vás zaručene dostane späť do formy. Manuál cvikov pre posilňovňu ale aj domáce cvičenie nie je určený len pre ženy. Cviky sú vhodné aj pre mužov, lenže tí si samozrejme pridajú nejaké to závažie navyše.

Obnovte si zdravie prirodzenou cestou!

Detoxikácia je pre telo prirodzená. Niekto ju potrebuje raz do roka, iný aj tri razy, jeden štyri dni iný týždeň až dva. Je to indivuduálne podla stupňa prevencie aj od spôsobu životného štýlu.
Ak vám ide len o preventívny detox stačí niekoľko dní na ovocných šťavách a zelenine. Pri chronických chorobách potrebujete postupovať opatrnejšie a postupne zaraďovať do jedálnička viac ovocia a zeleniny a vyraďovať nežiadúce potraviny. Poraďte sa s odborníkom na zdravú výživu alebo študujte dostupnú literatúru. Len sa nenechajte zmiasť extrémizmom a nezmyslami. Rozlišujte, skúšajte a tešte sa zo zmeny!

Prečo surová strava?

Je zdrojom živín pre bunky Vášho tela. Odšťavenie či smoothie z ovocia a zeleniny je jednoduché a rýchle. Živiny z bobuľovín dosiahnete konzerváciou a zaliatím do medu. Výhodnou metódou je aj sušenie pri max.teplote 45 stupňov. Ovocie sušíme pri teplote 75 stupňov a skladujeme v mrazničke. Tam vydržia až do novej úrody.

V raw kuchyni sa dá variť chutne a zdravo!

 

Detox pobyt

Ak svoju očistu chcete podporiť fyzicky aj psychicky doporučujeme wellnes pobyty. Okrem zdravého jedálnička Vám Váš deň vyplní cvičenie, fyzická aktivita, prechádzky a turistika, wellnes, masáže a procedúry. Nezanedbateľná je aj psychická podpora vo forme poradenstva, life koučingu, odborných prednášok k základným témam zdravého životného štýlu. Počas víkendového alebo týždenného pobytu v lone prírody tak prežijete intenzívnejšiu premenu.

Neváhajte navštíviť Agaton štúdio, kde nájdete v príjemnom prostredí odpovede na vaše otázky ohľadne zdravého životného štýlu a life kouč vás prevedie aj náročnejšími životnými témami.

Štítky:
Marcela Gaľová
Milujem šport a oblasť osobného sebarozvoja. Ponúkam Vám jednoduchý Program Zdravého životného štýlu a Hormonálnej jogy, ktorý zmení Váš život a pomôže znovuzískať stratenú rovnováhu, zdravie a vitalitu! Viac o mne sa dozviete tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Kategórie
  • Hormonal yoga E-Book free

    Download Introduction to the Healthy Lifestyle – Hormonal yoga with Pilates features for women, the instruction of exercise sequence with different options. I wish you all a lot of success. Namaste!

  • Najnovšie články
  • Objavte krásu programu Hormonálnej jógy s cvičením Pilates

    Vykročte smerom k Zdravému Životného štýlu Načerpajte inšpiráciu a zacvičte si! Stiahnite si E-Book zdarma a zažite úžasnú zmenu plnú vitality a zdravia