Fit do formy za 14 dní

Kondičný tréning pre ženy

Ako začať cvičiť? Môžem cvičiť aj doma? Ako si zariadiť domáce Fitko? Kedy a akú záťaž zvoliť? Je tréning vo fitku vhodný pre mňa? Na tieto i podobné otázky zodpoviem v knihe Kondičný tréning pre ženy, ktorú som napísala ako praktický manuál pre každú, ktorá to so svojou postavou a zdravím myslí vážne.

Obsah knihy

Čo získate? Základné pravidlá ako cvičiť, benefity, praktický rozpis tréningu, cvičenie na hornú, dolnú časť tela, pre zdravý chrbátsexi zadok a pevné prsia, štíhle ruky a ploché brucho. Inštrukcie doplnené fotografiami jednotlivých cvikov a 10 TIPOV tréningových techník! Pokročilejší s trochou skúsenosti si na základe nich budú vedieť sami upraviť a zmodifikovať tréningový plán na ďalšie obdobie.

Výsledky za 14 dní?

Tréning je zostavený tak, že prvé výsledky pocítite a spozorujete na svojom tele už za dva týždne. Trénovať však môžete zostavu 6 týždňov, potom je dobré cviky pozmeniť.Upraviť intenzitu, niektoré pozície doplniť, zmodifikovať a priťažiť. Ale s tým vám pomôžem v ďalšom kroku. Začnite s tréningom už teraz a získajte k nemu aj Fitness jedálniček zdarma.

Poznáte to pravidlo: 80% zdravá strava + 20% tréning = Úspech

Striedanie vysoko, stredne a nízko kalorických dní je jedna z najúčinnejších metód ako schudnúť a vypracovať si postavu snov. Je optimálnym návodom čo, kedy a koľko jesť počas vašich tréningových dní. Inšpirujte sa zostaveným jedálničkom, vytvorte si vlastné recepty podľa princípov, ktoré sa tu naučíte.

Aj pre domáce fitko

Cvičenia sú zostavené tak, aby ste ich mohli prevádzať v posilňovni, ale aj v domácom prostredí za pomoci jednoduchých pomôcok. Poradie cvikov, ich prevedenie, intenzita sú doplnené fotografiami, aby ste sa naučili správnu techniku. Vhodné sú pre začiatočníkov i pokročilých, ženy i mužov (muži si ale pridajú väčšiu záťaž) a s malými úpravami je vhodný aj pre seniorov. Program je univerzálny podľa tréningových pravidiel prispôsobený každému, kto rád cvičí.

Stiahnite si tréning do vášho mobilu a budete ho mať stále poruke. Zacvičiť si ho môžte vo fitku za pomoci cvičebných strojov, doma s použitím popísaných pomôcok aj v prírode s váhou vlastného tela. Princípy ostávajú rovnaké.

Po uplynutí prvého obdobia keď budete chcieť zmenu, som tu pre vás! Neváhajte mi napísať a spoločne urobíme ďalší krok. 30 dňový program Fit do Formy pre náročnejších  vás posunie rýchlym tempom vpred.

Stiahnite si svoj tréning a tešte sa z pohybu. Veľa krásnych chvíľ pri cvičení!

Marcela

Marcela Gaľová
Milujem šport a oblasť osobného sebarozvoja. Ponúkam Vám jednoduchý Program Zdravého životného štýlu a Hormonálnej jogy, ktorý zmení Váš život a pomôže znovuzískať stratenú rovnováhu, zdravie a vitalitu! Viac o mne sa dozviete tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Kategórie
  • Hormonal yoga E-Book free

    Download Introduction to the Healthy Lifestyle – Hormonal yoga with Pilates features for women, the instruction of exercise sequence with different options. I wish you all a lot of success. Namaste!

  • Najnovšie články
  • Objavte krásu programu Hormonálnej jógy s cvičením Pilates

    Vykročte smerom k Zdravému Životného štýlu Načerpajte inšpiráciu a zacvičte si! Stiahnite si E-Book zdarma a zažite úžasnú zmenu plnú vitality a zdravia