E-Book Zdravý chrbát pre všetkých

Ako sa zbaviť bolesti?

Dnes je taká doba, že každý z nás potrebujeme cvičiť na chrbticu, ak chceme ostať aktívni a výkonní vo svojej práci, športe i osobnom živote.

Denne sa vo svojej praxi stretávam s ľuďmi, ktorí permanentne žijú s bolesťami chrbtice. Na kurzoch a workshopoch preberáme základné techniky, učíme sa rehabilitačné cviky tak, aby si ich potom mohli cvičiť v pohodlí svojho domova.Mám vždy veľkú radosť, keď vidím, že cvičenie prináša výsledky a bolesti ustupujú. Len vedieť ako na to, poznať správnu techniku a vytrvať v praxi cvičenia.

Pretože sa pri svojej práci stretávam s otázkami ako správne cvičiť?, koľko a kedy?, rozhodla som sa napísať manuál cvičenia na zdravú chrbticu, ktorý je praktickou pomôckou pri cvičení doma, alebo počas prestávok v práci.

7 min tohto cvičenia vám odstráni škody, ktoré ste v ten deň na chrbtici napáchali

Stiahnite si e-Book Zdravý chrbát pre všetkých ešte dnes a začnite s pomalým cvičením. Nemáte čo stratiť, iba ak bolesť, stuhnutosť a blokácie. Získate väčšiu flexibilitu, úľavu od bolesti a funkčnú chrbticu, ktorá vám bude slúžiť až do neskorej staroby. Nazvala som toto cvičenie „pre všetkých“, pretože rovnako dobre poslúži, mužom, ženám, deťom, seniorom i tehuľkám. Samozrejme pre tehotné mamičky, seniorov a pacientov s vážnejšou diagnózou odporúčam konzultovať prevedenie cviku s profesionálom. Všetky cviky sú zostavené tak, aby boli vhodné pre každého, s malými modifikáciami vzhľadom na zdravotný stav.

Ako Bonus k E-Booku

Dostávate nielen Zásobník cvikov, ktorý si môžete vytlačiť a mať stále po ruke, ale aj online poradenstvo. Neváhajte ho využiť, ak si niečím nebudete istí.

Čo ma inšpirovalo?

Cvičebná zostava je zoradená v istej náväznosti a obsahuje základné rehabilitačné pozície SMSytému, metódy Pilates a samozrejme Jógy. Zvládne ju každý, začiatočník aj pokročilý. Nezabúdajte, ak vám niečo nie je príjemné a telo sa hlási bolesťou pri pohybe, uberte! Cvičte len v rozsahu, ktorý vám je príjemný, aj keď trochu námahy je potrebné vynaložiť a trocha bolesti je súčasťou rehabilitácie. Ale nechajte sa viesť svojim telom, intuíciou a vyhľadajte aj špecializované kurzy a rehabilitácie, ak je to potrebné.

Prajem vám veľa krásnych chvíľ pri cvičení, a nech vám vaša námaha prinesie rýchle ovocie.

Marcela

Marcela Gaľová
Milujem šport a oblasť osobného sebarozvoja. Ponúkam Vám jednoduchý Program Zdravého životného štýlu a Hormonálnej jogy, ktorý zmení Váš život a pomôže znovuzískať stratenú rovnováhu, zdravie a vitalitu! Viac o mne sa dozviete tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Kategórie
  • Hormonal yoga E-Book free

    Download Introduction to the Healthy Lifestyle – Hormonal yoga with Pilates features for women, the instruction of exercise sequence with different options. I wish you all a lot of success. Namaste!

  • Najnovšie články
  • Objavte krásu programu Hormonálnej jógy s cvičením Pilates

    Vykročte smerom k Zdravému Životného štýlu Načerpajte inšpiráciu a zacvičte si! Stiahnite si E-Book zdarma a zažite úžasnú zmenu plnú vitality a zdravia