Z cyklu SunFun Veselej Nedele

Nič nie je horšie ako prestať v najlepšom

Dnešnú SunFun nedeľu vás pozdravujem mojim obľúbeným aforizmom od Milana Gaľu. Tento deň zábavne nazývam SunFun odvodene z Sunday Funday veselej, radostnej nedele, pretože taká ona má byť.

V Cykle príspevkov Sun Fun nájdete vždy v prvú nedeľu mesiaca krátku rekapituláciu aktivít štúdia agaton a najzaujímavejších Noviniek z môjho blogu.

Nedeľa je vždy výnimočný deň v celom pracovnom týždni, kedy si svoj voľný čas užívame v kruhu svojich blízkych a priateľov, alebo vybehneme do prírody, či športujeme. A niekedy naozaj nie je nič horšie, ako keď sa skvelý deň akým je nedeľa, končí v najlepšom.

Môj príspevok vám adresujem práve dnes, aby ste si svoj voľný čas mohli spríjemniť aj nahliadnutím do noviniek z oblasti zdravého životného štýlu, chutných receptov a návodov na cvičenie a iných možno pre vás zaujímavých článkov.
Začneme dezertom k nedeľnému obedu. Ak milujete raw food sladkosti neváhajte vyskúšať ananásový dezert, banánové palacinky, alebo ďatľové a figové koláčiky. Sú bez cukru a konzervantov, chutné a zdravé…vaše deti ich budú milovať.


Ak si dnešný deň užívate v prírode, mám pre vás niekoľko skvelých tipov ako vyťažiť z vašej prechádzky maximum. Obklopení zeleňou , kvetmi a lesom Dýchajte, je to zábava. Životnú energiu – pránu vieme načerpať z prírody práve dychom. Nechajte sa inšpirovať niekoľkými technikami z jógy a pilates a ak chcete získať viac a podrobnejšie popisy a výklady, nahliadnite do môjho programu Hormonálnej jógy, ktorý vás naučí všetko potrebné. V mojom E -Booku zdarma ste sa už čo-to dozvedeli, ale mám pre vás NOVINKU! E – Book zdrama in English, pre vašich anglicky hovoriacich priateľov. A samozrejme čoskoro bude aj anglická verzia celého programu Hormonálnej jógy pre mužov a ženy v angličtine. Enjoy!

Pre tie z vás, ktoré majú 17.6.2017 voľnú SOBOTU tu máme praktický seminár Hormonálnej jógy Dinah Rodrigues. Príďte do nášho štúdia a zacvičte si s nami.

 

 

Z oblasti Life koučingu tu mám pre vás článok o vzťahoch na zamyslenie: „ Prečo muži málokedy vedia ako na ženské emócie reagovať“? Ale platí to aj naopak. Aj my ženy sme niekedy bezradné voči prejavom citov našich mužov.
A posledný DARČEK pre vás na čítanie po večeroch, alebo na pláži je kniha z vydavateľstva Ikar slovenská Bondovka 007 Alternatíva. Ak je akčný thriller váš žáner a máte radi napätie, tak si prídete na svoje.


Dúfam, že som vám váš čas čítaním tohto príspevku spríjemnila a neobrala vás oň. Užite si krásnu nedeľu a o mesiac sa vám prihlásim znova s novinkami  agaton štúdia z cyklu Sun Fun.

Už teraz vám prezradím, že budú cestopisného charakteru, z úžasných miest Alpského okruhu, z Gruzínska a Arménska.
Teším sa na vás,

Marcela

 

Marcela Gaľová
Milujem šport a oblasť osobného sebarozvoja. Ponúkam Vám jednoduchý Program Zdravého životného štýlu a Hormonálnej jogy, ktorý zmení Váš život a pomôže znovuzískať stratenú rovnováhu, zdravie a vitalitu! Viac o mne sa dozviete tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Kategórie
  • Hormonal yoga E-Book free

    Download Introduction to the Healthy Lifestyle – Hormonal yoga with Pilates features for women, the instruction of exercise sequence with different options. I wish you all a lot of success. Namaste!

  • Najnovšie články
  • Objavte krásu programu Hormonálnej jógy s cvičením Pilates

    Vykročte smerom k Zdravému Životného štýlu Načerpajte inšpiráciu a zacvičte si! Stiahnite si E-Book zdarma a zažite úžasnú zmenu plnú vitality a zdravia