Hormonálna joga na každý deň

Hovorí sa, že ani najlepšia kniha nenahradí živú skúsenosť. No knihy sa predsa píšu. Tento E Book je odpoveďou na časté prosby mojich klientov, s ktorými pravidelne cvičím, a ktorí zápasia s hormonálnymi ťažkosťami.

Hormonálna terapia jógou pracuje dynamicky a intenzívne s energetickým telom, pránou, energiou prúdiacou v celom našom tele. Udržiava nás v zdraví, vitalite a mentálnej pohode.

Program, účinne skĺbi tri najdôležitejšie aspekty vášho života a uvedie ich do rovnováhy. Myseľ, telo a dušu – v jednoduchých krokoch, autentickým prístupom a úsmevom na tvári sa do dvoch týždňoch dopracujete k prvým výsledkom. Budete sa cítiť lepšie! Či Vás trápi chrbtica, vysunuté platničky, stuhnutý krk, alebo metabolické, či hormonálne problémy, alebo sú to depresie, vzťahové problémy, či stavy úzkosti, na všetko nájdete stručný návod ako z toho von! Isteže vážne diagnózy, chronické ochorenia konzultujete s lekármi, ale aj pod ich vedením sa Vaša liečba zintenzívni ak dodržíte pravidlá programu, ktorý vám ponúkam.

Oboznámte sa s programom nezáväzne a stiahnite si E – book zdarma tu!

Pre anglicky hovoriacich je dostupná aj verzia v Angličtine tu!

I offer you a simple Program of a healthy lifestyle Pilates and Hormonal yoga, which will change your life and help you get back lost balance, health and vitality!

Download Free E – Book 

Program Zdravého životného štýlu a Hormonálnej jógy pre všetkých.

Je dostupný v jednoduchých krokoch, pre mužov a ženy všetkých vekových kategórii a fitness kondície. Absolvovať ho môžete ako začiatočník aj ako skúsený jogín. Nepotrebujete na to predošlú prax, ani osobitné nadanie pre šport, či jógu. Je účinný aj pre tých, ktorí sa jóge nevenujú a ani ju neplánujú uvádzať do svojej životnej praxe. Stačí ak akceptujete slovník typický pre prax jógy, ale jej filozofiu prebrať nemusíte. Hľadajte vlastnú cestu osvietenia a budujte svoj svetonázor.

Môj program si stiahnete tu, a stane sa pre vás praktickým návodom ako si pomôcť z akútnej bolesti či už mentálnej alebo fyzickej. SOS prvá pomoc – skratka k získaniu rovnováhy. In English download here!

 Cvičebný manuál praktickej zostavy 13 cvikovhormonálnej jógy pre ženy, v presnom poradí s popisom prevedenia, dýchania a modifikácií pre začiatočníčky aj pokročilé. Zostava je doplnená o fotografie a plagát cvikov, ktorý si môžete vytlačiť a používať pri cvičení.

Cvičebný manuál praktickej zostavy 13 cvikovhormonálnej jógy pre mužov, v presnom poradí s popisom prevedenia, dýchania a modifikácií pre začiatočníkov aj pokročilých. Súčasťou zostavy sú aj cviky Pilates pre zdravý chrbát a zlepšenie celkovej kondície.

Zostava je doplnená o fotografie a plagát cvikov, ktorý si môžete vytlačiť a používať pri cvičení.

Ako si zostaviť cvičebnú lekciu? Ako má vyzerať vaša každodenná prax jógy?

Odpoveď je obsahom tejto brožúrky, kde je popis vašej rutiny podrobne opísaný. Naučíte sa nielen cvičiť, ale aj relaxovať, meditovať, dýchať a odstránite aj bolesti chrbta zo sedavého zamestnania.

Cvičenie je obohatené o 4 meditácie:

 1. Vizualizácia mesačného svetla
 2. Harmonizácia vitálnych bodov
 3. Celková harmonizácia telesnej energie
 4. Vizualizácia na prečistenie a prevenciu zápalu karpálneho tunela

Započúvajte sa do ukážky jednej z nich Vizualizácii mesačného svetla

Bonus na záver je pre milovníkov krížoviek Vylúštite si ju, zabavte sa a precvičte mozog aj vedomosti. Čo vám v krížovke vyšlo mi napíšte. Namaste!

Ako môže vyzerať váš komplexný terapeutický program?

 1. Ráno (na lačno) zacvičíte si Hormonálnu jógu. Sekvenciu otvoríte krátkym dychovým cvičením a mantrou. potom dynamicky odcvičíte pozdrav slnka, a prejdete plynule do zostavy HJ. Na záver absolvujete relaxačné cvičenia na zharmonizovanie energie.
 2. Na obed si doprajete krátku meditáciu a dychové cvičenie na aktiváciu energie, a ak vás niekto veľmi v práci vytočil, tak pranajámu na upokojenie 🙂 Vhodná je aromaterapia – kvapku vhodného esenciálneho oleja do vody, ktorú pijete, alebo si olej rozotrite po dlaniach alebo tvári.
 3. Večer venujete čas zostave Jógy na lepší spánok a muzikoterapii. Vhodná je aj meditácia, mantry a aromaterapia. Na pokožku si naneste kokosový olej obohatený kvapkami esenciálneho oleja a do vlasov vmasírujte levandulový a pepermintový esenciálny olej na regeneráciu.

Čo cvičením získate?

E-Book Program Zdravého životného štýlu Hormonálnej jógy a cvičenia Pilates je pre mužov aj ženy, moje know -how ako znovuaktivovať hormonálny systém, odstrániť symptómy chronickej depresie, únavy, neplodnosti, menopauzy a andropauzy.

Pretože sa osobne touto témou hormonálnej stimulácie zaoberám už 10 rokov, nájdete u mňa v ponuke aj skrátenú zostavu Hormonálnej jógy s prvkami Pilates,  inšpirovanú Dinah Rodrigues, Hatha jógou, učením Gítánanda Giri a Rišikéšskou sériou asán. Zostavená je aj podľa princípov Pilates, ktoré odstaraňujú funkčné blokácie zabraňujúce aktívnej funkcii hormonálneho systému, princípov Hatha jógy,  Viac sa dočítate  v e-booku, ktorý si stiahnite zdarma na mojom blogu, alebo v mojom príbehu.

 

Marcela Gaľová
Milujem šport a oblasť osobného sebarozvoja. Ponúkam Vám jednoduchý Program Zdravého životného štýlu a Hormonálnej jogy, ktorý zmení Váš život a pomôže znovuzískať stratenú rovnováhu, zdravie a vitalitu! Viac o mne sa dozviete tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Kategórie
 • Hormonal yoga E-Book free

  Download Introduction to the Healthy Lifestyle – Hormonal yoga with Pilates features for women, the instruction of exercise sequence with different options. I wish you all a lot of success. Namaste!

 • Najnovšie články
 • Objavte krásu programu Hormonálnej jógy s cvičením Pilates

  Vykročte smerom k Zdravému Životného štýlu Načerpajte inšpiráciu a zacvičte si! Stiahnite si E-Book zdarma a zažite úžasnú zmenu plnú vitality a zdravia