Holistická liečebná metóda zvaná Hormonálna jóga – praktický workshop

Jednodňový Seminár Hormonálnej jogy podľa Dinah Rodrigues

Hormonálna terapia jógou pracuje dynamicky a intenzívne s energetickým telom, pránou, energiou prúdiacou v celom našom tele. Udržiava nás v zdraví, vitalite a mentálnej pohode.

Dvojdňový seminár Hormonálnej jógy, na ktorý vás srdečne pozývame každý Štvrtok a Piatok 17-20h v Agaton štúdiu vás naučí všetko potrebné ohľadom metódy Dinah Rodrigues 21 cvikov jej zostavy. Ak máte záujem absolvovať kurz v jednom dni, napíšte mi a dohodneme si termín, ktorý vám vyhovuje.

Bonusom sú cviky na panvové dno a Pilates cvičenia na uľahčenie počatia.

Ktorá z vás preferuje kratšiu on line verziu, pripravila som ju pre vás na stiahnutie vo forme E-Booku, a v plnej verzii spolu s manuálom si ju môžete stiahnuť tu!

Zostavu Hormonálnej jogy Dinah Rodrigues sa v praktickom workshope budete učiť pod vedením certifikovanej lektorky. Budeme sa rozprávať o pozitívnych účinkoch tejto metódy, o odporúčaniach a kontraindikáciách ako aj o doplnkových terapiách akými sú muzikoterapia, aromaterapia s esenciálnymi olejmi….

Začneme v dopoludňajších hodinách teoretickou prípravou a nácvikom zostavy. Po prestávke na obed budeme do večera pokračovať praktickým cvičením, v ktorom okrem cvikov zostavy HJ sa naučíte aj cviky proti stresu, cviky na zlepšenie spánku, na zvýšenie energie, alebo na upokojenie organizmu a mysle. Naučíte sa meditovať aj spievať mantry.

Každodenná prax jogy Vám pomôže zbaviť sa bolestivej menštruácie, upraviť nerovnováhu hormonálneho profilu, zlepšiť funkčnosť vaječníkov, je ideálna pre ženy ktoré majú problémy s otehotnením ako aj pre ženy v období menopazy.

Naučíte sa zostavu 21 cvikov, ktoré zvládnete aj keď s cvičením nemáte predošlé skúsenosti. Manuál pre cvičenie Hormonálnej jógy doma je samozrejmosťou. Pomôže Vám doma zostaviť si ideálnu lekciu svojej vlastnej jógovej terapie.

Cena seminára je 120 eur s dph Neváhajte nám napísať, zaslať svoju prihlášku tu, alebo si stiahnuť E Book Program Hormonálnej jogy a cvičenia Pilates pre ženy. A nezabudnite aj verziu aj pre svojich drahých mužov.

Teším sa na vás v agaton štúdiu,

Marcela

Marcela Gaľová
Milujem šport a oblasť osobného sebarozvoja. Ponúkam Vám jednoduchý Program Zdravého životného štýlu a Hormonálnej jogy, ktorý zmení Váš život a pomôže znovuzískať stratenú rovnováhu, zdravie a vitalitu! Viac o mne sa dozviete tu >>
Komentáre
 1. Ivana píše:

  Dobrý deň, chcela by som absolvovať seminár hormonálnej jogy. Prosím Vás o info kedy a kde sa bude konať najblizsie seminár. Ďakujem

  • Marcela Gaľová píše:

   Teší ma váš záujem o seminár. Ohľadne termínu sa môžeme dohodnúť privátne podľa času, ktorý vám vyhovuje. Napíšte mi email, rada vám odpoviem. Namaste!

 2. Daniela Tibenska píše:

  Ahoj Marcelka! Mam zaujem o seminar hormonalnej jogy. Prosim, napis mi cenu za jadnodnovy, prip. dvojdnovy seminar. Mas prosim zlavu aj pre ZTP? Mozem len v neparnych tyzdnoch. Dakujem. D. Tibenska

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 • Kategórie
 • Hormonal yoga E-Book free

  Download Introduction to the Healthy Lifestyle – Hormonal yoga with Pilates features for women, the instruction of exercise sequence with different options. I wish you all a lot of success. Namaste!

 • Najnovšie články
 • Objavte krásu programu Hormonálnej jógy s cvičením Pilates

  Vykročte smerom k Zdravému Životného štýlu Načerpajte inšpiráciu a zacvičte si! Stiahnite si E-Book zdarma a zažite úžasnú zmenu plnú vitality a zdravia