Fertility víkend s Hormonálnou Jógou

Túžite po bábätku a nedarí sa? Vyskúšajte skvelý víkend s Hormonálnou jógou a Fertility koučingom pre ženy a páry v Relax rezorte v lone prírody a možno vám to zmení život navždy…a niektorým z vás hneď dvojnásobne (ak to budu dvojičky) …

Najprv skutočný prípad z mojej 10 ročnej praxe ako lektorky Hormonálnej jógy.

Mala 29 rokov, mladá, krásna a zúfalá. Akné, stres a polycystické vaječníky už od 14 stich rokov, nepravidelná menštruácia boli jej „najmenší problém“. Vyše 5 rokov sa pokúšala otehotnieť a bezvýsledne. Ešte pred začiatkom terapie som jej odporučila ísť na odborné vyšetrenie. Vrátila sa s ešte horšou správou. Veľkosť vaječníkov pod normou, na jednom z nich množstvo mikrocyst… Keďže kontraindikácie sa nepotvrdili, začali sme v 15 dni jej cyklu s Hormonálnou terapiou. O dva mesiace išla znova na odborné vyšetrenie, boli sme zvedavé obe na výsledok a ja, ako lektorka som potrebovala reálnu spätnú väzbu. Hladina estrogénu sa zvýšila, povrch vaječníkov normálny a menštruácia pravidelná. Nehovoriac o jej subjektívnych pocitoch a silnom nadšení. Stres z nej opadol a s odhodlaním pokračovala v cvičení. V 6 mesiaci otehotnela a dnes má krásneho zdravého synčeka. Neexistuje väčšia radosť pre lektorku HJ ako správa z pôrodnice jej klientky, že sa vytúžené dieťatko narodilo zdravé. Podobných prípadov život napísal za tie roky desiatky a mne samej to zmenilo život i pohľad na ženu, matku a partnerku.

Vo svojej praxi sa venujem prevažne ženám, ale krátku iniciatívnu zostavu som pripravila aj pre mužov. Tí však nezdieľajú toľko odhodlania riešiť problém s neplodnosťou tak intenzívne ako ženy. Nechcem ich posudzovať, len konštatujem fakty.

http://marcelagalova.sk/hormonalna-joga-s-prvkami-pilates/

Uvedomujem si aká je skvelá kombinácia cvičenia HJ a fertility koučingu a v spolupráci s inšpiratívnou koučkou organizujeme víkendový seminár nielen pre ženy samotné, ale aj pre ich partnerov. Každý sa slobodne rozhodne, čo si z bohatého programu vyberie. Takže nech sa páči podrobnosti:

Fertility víkend s Hormonálnou jógou

Termín: 28.6. až 30.6. 2019

Miesto: Rezort Levočská Dolina  https://www.levocskadolina.sk/

Cena: 299 EUR/žena v cene sú prednášky a Hormonálna joga, pre partnera je cena: 119 EUR (účasť na prednáškach je dobrovoľná)

Fertility relaxačný víkend zahŕňa:

 • Zoznámenie a bowling v piatok večer pre všetkých účastníkov – Mgr. Marcela Korčeková
 • Kurz Hormonálnej jogy len pre ženy pod vedením certifikovanej lektorky Mgr. Marcely Gaľovej B.c. – v sobotu a nedeľu v čase od 10:00 do 12:00 plus manuál pre cvičenie doma
 • Prednášku s Fertility koučkou Mgr. Marcelou Korčekovou v sobotu večer v rozsahu dve hodiny – pre ženy a vhodná aj pre partnerov
 • V nedeľu od 9:00 do 10:00 inšpiratívne príbehy a rozhovor s Fertility koučkou, materiál pre všetky účastníčky , účasť partnera je dobrovoľná
 • Ubytovanie na dve noci pre jednu osobu
 • Plná penzia pre jednu osobu (začiatok v piatok večerou a koniec v nedeľu obedom)
 • Welness

Pobyt je vhodný pre páry alebo aj pre ženy jednotlivoMinimálny počet účastníkov, pri ktorom sa Fertility relaxačný víkend s Hormonálnou jogou uskutoční je 6 žien.

V čase Hormonálnej jogy, ktorá je len pre ženy, môžu páni ísť na bicykel (v rezorte je požičovňa bicyklov a môžu si ho zapožičať s 20% zľavou ako účastníci víkendového pobytu), prípadne môžu ísť na masáž (podľa cenníkových cien) alebo ísť na turistiku alebo do menšej posilovne, ktorá je v rezorte.

Hormonálna joga –  je určená len pre ženy.  Na jogu potrebujete karimatku a malý uteráčik. Naučíte sa zostavu 21 cvikov, ktoré zvládnete aj keď s cvičením nemáte predošlé skúsenosti. Manuál pre cvičenie doma je samozrejmosťou. Pomôže Vám doma zostaviť si ideálnu lekciu svojej vlastnej jógovej terapie. Kurz vedie certifikovaná lektorka s dlhoročnými skúsenosťami – Mgr. Marcela Gaľová B. c. Každodenná prax jogy Vám pomôže zbaviť sa bolestivej menštruácie, upraviť nerovnováhu hormonálneho profilu, zlepšiť funkčnosť vaječníkov, je ideálna pre ženy ktoré majú problémy s otehotnením. 

Stiahnite si zdarma E Book HJ a zoznámte sa s cvičením

http://marcelagalova.sk/e-book-zdarma/

Fertility koučing – prednáška s 1. fertility koučkou v SR Mgr. Marcelou Korčekovou. Téma bude ako si maximalizovať plodnosť a akú dôležitú úlohu tu psychika zohráva. Prednáška je vhodná pre ženy a páry.

Mgr. Marcela Korčeková je psychologička, certifikovaná koučka a zakladateľka Fertility koučingu v SR. Má bohaté skúsenosti v tejto oblasti a tiež aj úspechy zo svojej praxe, ktorú založila v roku 2010. Napísala E- knihu “SPRIEVODCA PLODNOSŤOU”.

Marcela Gaľová
Milujem šport a oblasť osobného sebarozvoja. Ponúkam Vám jednoduchý Program Zdravého životného štýlu a Hormonálnej jogy, ktorý zmení Váš život a pomôže znovuzískať stratenú rovnováhu, zdravie a vitalitu! Viac o mne sa dozviete tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Kategórie
 • Hormonal yoga E-Book free

  Download Introduction to the Healthy Lifestyle – Hormonal yoga with Pilates features for women, the instruction of exercise sequence with different options. I wish you all a lot of success. Namaste!

 • Najnovšie články
 • Objavte krásu programu Hormonálnej jógy s cvičením Pilates

  Vykročte smerom k Zdravému Životného štýlu Načerpajte inšpiráciu a zacvičte si! Stiahnite si E-Book zdarma a zažite úžasnú zmenu plnú vitality a zdravia